Sparti pastarųjų metų biokuro katilinių, skirtų šilumos energijai gaminti, tinklo plėtra Lietuvoje sąlygojo biokuro paklausos augimą. Dėsninga, kad Lietuvos biokuro gamybos ir naudojimo rinka šiuo metu vadinama viena dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystančių ūkio šakų Lietuvoje.

Šios šilumos ūkio raidos tendencijos atvėrė platesniais galimybes biokuro gamyba norinčioms užsiimti įmonėms. Pastebėjus augančią miško ir žemės ūkio paskirties sklypų, apaugusių medžiais ir krūmais, kirtimo, tvarkymo bei pjovimo paklausą ir įvertinus miško biomasės potencialą Lietuvoje, buvo nuspręsta biokuro gamybai įsteigti įmonę MB „Eterex".

MB „Eterex" veiklą pradėjo 2013 metais savo paslaugas siūlydama užsakovams Utenos, Anykščių bei Molėtų rajonuose.
Įmonėje dirba, specialius apmokymus baigę, kvalifikuoti ir patyrę medkirčiai, savikrovių miško priekabų operatoriai, aplinkos tvarkymo specialistai kurių pagrindinis darbo principas - maksimalus klientų lūkesčių tenkinimas nepadarant žalos užsakovams ir gamtai.
Kompetentingi vadybos specialistai, patyrę ir motyvuoti darbininkai bei pažangi ir nauja miško bei lauko darbų technologinė įranga mums leidžia atlikti darbus kokybiškai ir greitai per maksimaliai trumpą laiką nuo priimto užsakymo datos.

Tad, būdami nauja, nedidelė, bet socialiai atsakinga, inovacijoms atvira, kokybiškas paslaugas teikianti ir į plėtrą orientuota įmonė, teikiamų paslaugų konkurencingumą nusprendusi didinti vadovaujantis darbo kultūros, pagarbos žmogui ir gamtai vertybiniais principais, per gana trumpą laiką sugebėjome išplėsti savo teikiamų paslaugų geografinį mastelį, šiandien, apimantį visą šiaurės-rytų Lietuvos regioną.
Taip pat mūsų įmonė prekiauja vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukais. Siūlome gana platų veislių sortimentą. Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje.